Giga999 Előzmény | 2008.05.12. 15:08 - #27

Giga999 Előzmény | 2008.05.02. 15:12 - #26

Giga999 Előzmény | 2008.05.02. 15:12 - #25

Giga999 Előzmény | 2008.04.26. 12:51 - #24

Koroncó-Ménfőcsanak 2:5

Gól:Attila.Adrián

Giga999 Előzmény | 2008.04.20. 11:50 - #23

Ifistáink az Fse otthonába vendég szerepeltek.A gyözelem kötelezö volt.Az elsö félidö nem úgy alakult ahogyan azt az öltözöbe elképzelte Szabó Gábor.Nagyon nem is volt helyzetünk inkább középpályán ment a harc a két csapat között.Így hát elég laza kicsit unalmas focit láthatunk az elsö 45 percbe.A második félidöbe egymásnak estek a csapatok.Leves beállitása jót tett a csapatnak meg szinesitette a játékot amit egyböl gólra is váltottunk.Roland dobta ki balszélre Levesnek a labdát majd betört a 16on belülre és a jobb kapufa mellé helyezte a labdát.0:1.Majd az Fse is elkezdett focizni a pályán.Beszoritottak minket rendesen.Egy szögletetek követöen át került a hosszú oldalra a labda amit Danika szedett ki a jobb kapufa mellöl.majd egy védelmi hiba után egy az egybe vitte a csatár Danikára aki újra háritani tudott.Egy jobb oldalon felhozott labdát a csatár újra megprobálta be venni Danika kapuját a csatár vissza huzta a labdát a jobb kapufa mellé de Danika leért és háritani tudott.Majd Kopter szabálytalankodott a 16oson a lövést háritani tudta Danika.

Igy a második félidöbe kicsit alá rendelt játékot követöen is de ifistáink behuzták a gyözelmet.

Giga999 Előzmény | 2008.04.14. 21:13 - #21

Csapatunknak az első félidőbe nem volt egy épkézláb támadása.A bajcsi kapusnak nem kelett védenie!

A bajcsi fiatalok előtt adódott lehetőség.Egy jobb oldali szögletet kapuracsavartak amit Danika bravúrral a léc fölé tolt!Ismét szöglet után volt veszélybe a hazai kapu!A szöglet után keveredés volt a 16oson belül de Danika ledarálva mindenkit megszerezte a csatár elől a labdát!A bajcsiak legnagyobb helyzete is kimaradt,amikor is egy kontra után a csatár egyedül vihette Danikára,de Danika bravúrral szögletre tolta a fölötte ellöbölt labdát!!A bajcsiak kapufáig is eljutottak!!Egy jobb oldali szögletett a röviden álló Leves csúsztatott meg ami a kapufán csatant!!

Gólnélküli döntetlennel vonultak az öltőzőbe a csapatok!!

A második félidő 20. percében tört meg a jég és született gól!!Kalmár indította Gigát a jobb szélen.Giga befelé cselezett és lőtte a kapu felé a labdát amit a viszafutó védő a léc alá helyezett!!1:0!!!

A második gól hasonlő körülmények között született!!Giga paszolt Kalmárhoz majd ment a lukba és kapta is vissza a labdát a jobb szélen egy védőt lecselezve került a gólhelyzetbe és lőtte ki a hosszú sarkot!!2:0!!Az utolsó 10percben még a Bajcsiaknak volt egy helyzetük de az egész mérkőzésen jól Védő Danika ezt is kiszedte a kapufa melőll!2:0ás győzelem egy remek csapat ellen!!Így tovább!!!!!

Gól: Giga,öngól

Jók:Danika,Kopter,Huszi,Kiki,Giga+az egész csapat!!!

Giga999 Előzmény | 2008.03.31. 21:48 - #19

Fiataljaink 3és fél éves negatív sorozatot szakítottak meg és nyerni tudtak Abdán!!!

A mérkőzés nem kezdődött szerencsésen az első percekbe Petit le kelett cserélni egy sajnálatos sérülés miatt!!Helyére Roland állt!!!

Az első félidő elején nem történt semmi említésre méltó!!A mezőnyben kűzdöttek a csapatok!Keresték a fogást egymáson!!

A 25.perc tájékán csapatunknak sikerült fogást találnia és szélen vigigvitt akció után sikerült megszerezni a vezetést!(0:1)Juhász robogott el a jobb oldalon és adott be amire Roland érkezett a hosszún és a hosszú sarokba fejelt/Úr isten gólt fejeltél Roland!!!!!

Az előny növelésére 10percet kelett várni!!Hasonló gól mint az első csak fordított szereposztásban és egy zavaró tényezőve/SASA/:Dl!!!Roland a bal oldalon ment el majd ívelt a hosszúra ahol ketten is érkeztek!!Sasa mozgása megzavarta Juhászt,de Juhász így is a kapuba talált!(2:0)Tehát csapatunk 2gólos előny tudatába mehetett pihenni!!!

A második félidőt csapatunk a 2 gólos előny ellenére támadólag kezdte és nagy nyomás alatt tartotta az elenfél védelmét!!Ezek ellenére a gólra várni kelett mer az utolsó pillanatokba rossz döntéseket hoztak a fiatalok!!

Ami késik az nem múlik és jött a 3.gól!!Juhász futott el a szélen betört a 16osra eltolta a kapus melett aki csak szabálytalanul tudott szerelni!!A büntetőt a sértett a kapu közepébe rúgta!(0:3)

Jöhetett volna a 4. gól is de a partjelző téves intésére a bíró nem adta meg az amúgy szabályos gólt!Leves adott forintos labdát juhásznak aki ezen a meccsen nem hibázott a kapu előtt mint ahogy most sem,de a partjelző egy balfasz!!!!tehát maradt a 0:3!!

Ezen kívül má csak egy említésre méltó esemény volt a mérkőzésen!!Az abdai csapat egy szöglet után veszélyeztetett!!Danika a szögletet kiboxolta,de a labda visszakerült az ellenfélhez és egy pasz után egy lövéssel veszélyeztettek amit Danika bravúral szedett ki a jobb alsóból!!!

Az első 15perc után a csapatok belelendültek és pörgős kis meccset játszottak!!!!gratulálunk a Koroncói fiataloknak!!Így tovább!!

Gól:Attila(2),Roland(2).Sasa,Matyi,Mogyoró

Jók:Mindenki!!!!Még a puyol is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Giga999 Előzmény | 2008.03.09. 19:26 - #15

Ifjú tehetségeink hozták a kötelezőt!Don Szabó elégedett lehet!A megfiatalított csapat ragyogóan mutatkozott be!!!

A 15.percben csapatunk márt 2 gólos előnyre tett szert!A 10.perc tájékán Leves adott hatalmas zsugát Matyinak aki a kapussal szemben mehetett és higgatan gúrított a jobb alsóba!1:0!A második gólra se kellett sokat várni a 15.percben ismét Matyi volt a főszereplő/Meglátszott hogy a Giga csukályába játszott/nagyon önzetlenül paszolt Attilához a 16oson belül aki értékesíteni tudta a helyzetet!2:0! A 35.perc körül Roland ment el a szélen és adott be!! A beadott labdát Leves fejelte visza amit az a Sasa helyezett a hálóba aki élete első nagypályás tétmérkőzését játszotta!!!A félidő utolsó gólja tiziből született!!!Leves kapott labdát a szélen becselzte magát a 16oson belülre a hintába beleült védő csak felrúgni tudta!A 11est Roland szemtelenül a kapu közepébe emelte!!!4:0!!A csapat nyugtató 4:0ás előnnyel mehetett pihenni!!

A második félidő egy tizivel kezdődött amit Matyi csinált meg gyönyörűen!!A 11st ismét Roland értékesítette!5:0!Koroncó csapata nem kegyelmezett meg az ellenfelén tovább vezették a támadásokat!!!!Ennek meg is lett a gyümölcse!!!Egy keveredés után Atillához került a labda a 11es pont körül!És ha ő ott megkapja a labdát akkor valószínű hogy zörreni fog a háló!!Ez most sem volt másképp!!Átvette a labdát majd egy higadt csel után megzörgette a hálót!!A mecs hajrájában jöt a hab a tortára!!A serdülő koru Mogyoró talált a kapuba élete első ifi mecsén!!!Leves szerzett labdát a félpályánál majd paszolt Lukihoz aki egyből felívelte a játékszert Mogyoró pedig egy patanás után szépen rúgta  a hálóba  a 7. hazai gólt!!A 7:0 lehetett volna akár 10is mert akadtak még helyzetek:Roland az első félidőbe leves forintos labdája után hibázott ziccerbe!Sasa 8méterről a kapusba fejelt a kipatanót Leves készítete le Sasanak aki 8 méterről fölé bombázott!Zolinak volt egy bobmba lövése tekintélyes távolságbó ami centikkel kerülte el a kaput!Atilla hibázott zicerben!!De így is megérdemelt magabiztos hazai siker született!!!!GRATULÁLUNK az ifjaknak!!!Csak így tovább!!!!

Giga999 Előzmény | 2007.04.18. 19:58 - #13

Csapatunk magabiztosan  tudott nyerni a mumus Fertőszentmiklós otthonában!

Az első percekben látszódott hogy csapatunk győzni jött!Csapatunk támadólag lépett fel ami azon látszódott hogy a két középső középpályás nem éppen védekező szellemű(Szabados,Sági)!Csapatunk ennek megfelelően sorozatosan alakította ki helyzeteit!Szabados kapott labdát Ságitól a bal oldalon egy védő melett meghúzta és balall a hoszú sarok irányába helyezte a labdát de a kapus ügyel bajal hárítani tudott!A következő helyzetre se kellett sokat várni!Csapatunk a 16os sarkán jutott szabadrúgáshoz!az edzéseken gyakorolt figura után(Szabados beáll a sorfalba Sági pedig a sorfal melett indítja Szabadost) Szabados tette középre a labdát de a védők tisztázni tudtak(most rá fogom rúgni)!Szabados nagyon aktív volt az első félidőbe mert nem sokkal később megin ő veszélyeztetett!Egy szőlről beívelt labda pattant fel egy védőn amit a kapunak háttal álva ollózott el!A labda 1-2 méterrel szállt mellé,de a mozdulat gyönyörű volt!Nem sokkal később megszereztük a vezetést!Sági indította Szabót aki középre paszolt Szabadosnak, Szabados pedig gyönyörűen a futsal mérkőzéseken látott mozdulattal alálöbbölt a labdának a labda így két védő lába felett átszálva került a beinduló Matyihoz aki higattan a hoszúba helyezte a labdát!0:1! Az előnyt hamarosan sikerült növelnünk!Veszi adott hatalmas labdát Ságinak akinek egy kis labdakezelési problémája adódott de végül így került a labda Matyi elé aki az elvetödő kapus helyére lőt!0:2!És ahogy lenni szokott csapatunk a megnyugtató második gól után egyből kapott egy elkerülhető gólt!1:2!Csapatunk tehát megint csak egy gólos előnnyel vonult az öltözőbe!

A második félidőben ugyanaz volt a játék képe csapatunk támadott az ellenfél pedig védekezett!Ennek köszönhetően sikerült tovább növelni az előnyt!Suba hagyott magamögött két védőt majd kényszeritőzött Szabóval s a kapusba lőtt de a kipatanót a fekvő kapus fölött beverte!1:3!És végül a kegyelemdöfést Roland adta meg!Kiharcolt egy szabadrúgást a tizenhtos előterébe amit ő maga értékesített!Csapatunknak adódtak még kisebb helyzetei!Leves alázta a nápet a jobb oldalon,Szabados és Puyol sorra adtak forintos labdákat Suba szlalonozott a védők között,Gabszi és Süvi törtek fel a szélen és adták be a labdákat amire Szabó és Matyi érkezett, Roland pedig feljött elvégezte a szabadrúgásokat és azon kívűl nem csinált faszt se!Sági pedig má lépni nem tudott és cserét kért!Eközben a védők szépen elbeszélgettek me nem akadt különösebb dolguk a második félidőben!Ennyi!szép volt fiúk!Ez volt a 6.veretlen mérkőzés!Még a végén siker edzőt csinálunk Don Szabó Gáborból!És még azt szeretném mondani hogy ezt a gyözelmet ajánlom a nagycsapathoz felvitt(sajnos)Juhász Ervinnek és a mecs idejében Veszprémben tartozkodó Lőrincz Norbertnek!

Gól:Matyi(2),Suba,Roland

Jók:Matyi,Gabszi,Puyol,Leves,Sági,Szabados,Huszi,Luki,Süvi,Roland,Danika,Suba,Szabó,Veszi.:D:D

Giga999 Előzmény | 2007.04.09. 12:28 - #11

Csapatunk magabiztos győzelmet aratott Nagyszentjános csapata felett!!!!

Csapatunk az első perctől kezdve támadott!Sági indította Szabadost aki hatalmas helyzetben roszul találta el a labdát és a kapus könyedén fogni tudta a lövést!A mecs következő ziccere is csapatunk előt adódott Matyi egy az egybe ment a kapusra, de a kapus hárítani tudott!Ezek után nem kellett sokáig várni a gólig Juhász indította Ságit aki nagyszerűen tekerte át a hosszúra a lbdát amire Szabados robbant és gyönyörűen kapásból ellőtte, de a kapus ezt a lövést még egy hatalmas bravúrral hárítani tudta ,de szerencsétlenségére pont Szabados elé patant a labda ás 2 méterről a kapuba bólintott a visszaérkező védő és a kapus között!1:0!A gólt követően azt ahogy megszokhattuk csapatunk ismét hamar gólt kapott!1:1!Talán ez a gól ébresztett fel minket és még több helyzetet sikerült kialakítanunk, de ezek a helyzetek rendre kimaradtak!Matyi ismát a kapussal találta magát szembe de rálépett a labdára így odalett a lehetőség!Lőrincz gyönyörűen cselezte be magát két védő között a 16oson belűlre a kapus melett is sikerült elvinnie, de nem tudodta a kapuba jutatni a labdát a viszaérkező védő és a fetrengő kapus miatt!És akkor jött Suba akit hátulról buktatak a büntető területen belül és a jogos tizit Juhász higattan gurította a kapu jobb sarkába!2:1!Az első félidőbe Sági előtt adódott még egy lehetőség de nem tudta gólra váltani így maradt a 2:1es hazai vezetés a szünetben!

A második félidőbe beált a mostanába nem túl gólerős Szabó aki az első percben első labdaérintéséből kb.11 méterről gyönyörűen kilőtte a hosszú sarkot!3:1!A vérszomlyat kapó Szabó a továbiakban sem állt le a szélen felfutó Gabszi adott forintos labdát Szabónak aki 8 méterről a kapus melett a hálóba lőtt!4:1!Aztán Szabó megszerezte a harmadik gólját amire fullra nem emlékszem azt maj megírja a martin!5:1!Csapatunk 4 gólos előny tudatában is tovább támadott!Szabados vette melre a kapus kirúgást! Kiosztott egy esernyőt és felrúgták!A szabadrúgást odarajzolta Juhász elé aki nagyszerű ütembe bökte meg a labdát és a kapussal szembe ment, de Juhász talán túlságossan önzetlen volt mert Rolandhoz paszolt aki be is rúgta a labdát csak lesen állt így maradt a 4 gólos előny!Az utolsó percekben Sági rúgathatott volna egy gólt Szabadossal de, sági önző volt és ő akart gólt rúgni!És ha előbb Juhászra azt mondtuk hogy túlságosan önzetlen volt akkor Ságira pont az elenkezője igaz túlságosan önző volt!leves gyönyörűen indította Ságit aki szélről vezette befele a labdát a hosszún ott volt Szabados üresen de Sági maga akarta befejezni az akciót ami sikerült is csúnyán melé gúrított!Csapatun a rengeteg kihagyott helyzet ellenére magabiztosan nyert és tartotta otthon a három pontot!!!

Giga999 Előzmény | 2007.04.03. 20:30 - #9

Csapatunknak nem sikerült nyernie ezen a fontos mérkőzésen!

A mérkőzés úgy indult hogy csapatunk behuzza zsínórba negyedik győzelmét!az első nagy helyzet Juhásztól indult aki meghúzta a szélen és remekül ívelt a hoszúra ahol Szabados érkezet és a kapufára bólintott, de ezzel még nem volt vége a támadásnak ugyanis a labda Lőrincz elé patant aki 2 méterről fölébombázott!Az első félidőbe még Juhász lőhetett volna gólt!Gyönyörűen vitte be két ember között a labdát a tizenhatoson belülre,de a kivetödő kapus melett nem tudta elrúgni a labdát!Így maradt a 0:0!

A második félidőben is csapatunk előt adódott több lehetőség!Ennek köszönhetően csapatunk meg is szerezte a vezetést!Juhász ment el a szélen látta hogy a kapus kijött rá, eltolta mellette és okosan viszagúrított Sági elé aki a már kapusmentes kapuba két védő között a léc alá vágta a labdát!0:1!A gólt követően még Nagy Mátyásnak volt egy helyzete!Suba remekül indított de Nagy nem lőtte el a labdát a kellő pillanatba és kisodródott!A vége előtt 10 percel a Bajcsiak előszőr jöttek el a kapunkig és ahogy ez lenni szokott egy számukra szerencsés számunkra szerencsétlen gólt rúgtak a semiből!A szélről beívelt labdába Veszelyi ért bele szerencsétlenül és a kapuba pattant róla a labda!1:1!Az utolsó pillanatba Juhász lábába volt a 3 pont, de kimaradt a lehetőség!Juhász a kapusal szembe mehetett csinált egy felesleges cselt és csak utána rúgta a kapura a labdát ,de addigra a védők visszaértek és tisztázni tudtak!Így maradt az egyik csapat számára se kedvező 1:1es döntetlen!Csapatunk nagy lehetőséget szalajtott el!A rengeteg kihagyott helyzet megboszúlta magát!

Giga999 Előzmény | 2007.04.03. 20:09 - #8

Bajcs - Koroncó  1:1 (0:0)

Felállás:             Danika